تائید
فروش مسکونیآپارتمان84 متر نوساز کلید نخورده

84 متر نوساز کلید نخورده

10 ماه پیش در ساماندهی

متراژ
84
ساخت
1404
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬833٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
پارکت لمینت
سرویس بهداشتی
فرنگی
84 متر دو خوابه نوساز ✔
واحد تکمیل بسیار شیک✔
فول امکانات کلید نخورده✔
رو به نما (آفتاب مستقیم)✔
750 میلیون وام آماده دارد✔
10%بابت سند بهمن ماه ✔
قابلیت رهن تا 600 میلیون✔
واحد آماده تحویل✔
پارکینگ انباری آسانسور✔
دسترسی فوق العاده به مراکز تجاری✔