تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متر آپارتمان فول امکانات 17 شهریورجنوبی

84متر آپارتمان فول امکانات 17 شهریورجنوبی

2 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬428٬000 تومان
طبقه
3
⚜️مسکن آتیه برند ثبت شده کشوری⚜️

♨️ما به شما ملک نمیفروشیم آینده رو هدیه میدهیم

♨️84متر 2خواب

♨️پارکینگ غیر مزاحم
♨️قیمت پارکینگ محاسبه شده است

♨️بالکن بزرگ
♨️سالن پرده خور /نقشه عالی متریال استثنائی
♨️اتاق خواب بزرگ با قابلیت تخت دونفره

♨️کابینت ام دی اف
♨️گاز رومیزی و هود

♨️دسترسی آسان به مترو رضایی
♨️دسترسی راحت به بی آرتی و 17شهریور
♨️دسترسی به امکانات رفاهی نزدیک به ملک

♨️سند تک برگ و آماده انتقال
♨️600 میلیون در رهن مستاجر
♨️امکان دریافت وام مسکن تا سقف 960 میلیون

✅مالک فروشنده واقعی و منعطف
✅مشاور شما حسین ربیعی