تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متر/سنددار/فول/امام علی

84متر/سنددار/فول/امام علی

1 سال پیش در قم

متراژ
84
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
****هوالرزاق****
✅واحد84متری واقع در بلوار امام علی
✅سند شش دانگ
✅کابینت ام دی اف/پکیج و رادیات
✅خوش نقشه سالن بزرگ
✅موقعیت عالی در پردیسان
✅دسترسی آسان به امکانات رفاهی
✅قابلیت رهن تا350میلیون که از مبلغ کل کسر میشود

***بهترین خریدخودراباماتجربه کنید***
_______________________
♦️تیم تخصصی مهندسین ومشاورین املاک کومه

♦️مشاورامورملکی شما:حسین ابراهیم پور

♦️آدرس:بلوارسلمان،خیابان هویزه کوچه٢
خط ویژه دفتر:3180_025

♦️لطفاجهت استعلام قیمت ومشاوره درزمینه ی خریدوفروش تماس
بگیرید

***فایلینگ قوی درمنطقه***
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

حسین ابراهیم پور املاک کومه

آژانس املاک کومه

???? کومه میانبری به سمت ملک دلخواه شما ????