ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
84متر،نوساز،کلیدنخورده،شخصی ساز،موجود در کل طبقه
84متر،نوساز،کلیدنخورده،شخصی ساز،موجود در کل طبقه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1403
قیمت کل
12٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬238٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
9
____جعفری هستم مدیر فروش پروژه های آماده و درحال ساخت____
!!!!!!!!!!!!!با ما با قیمت دلار 58 تومان خرید کنید!!!!!!!!!!!!!!!
✅️شخصی ساز سند تک برگ〽️
✅️سازه ای بنام از سازنده خوشنام منطقه 2〽️
✅️استفاده شده از بهترین متریال گرید یک 〽️
✅️آسانسور ها پک وارداتی〽️
✅️4لاین آسانسور نفر بر و باربری 〽️
〽️لابی و لابی من مجلل 24 ساعته ، تیم نگهبانی 24 ساعته ، سرایداری مقیم ، تیم خدمات و نظافت 24 ساعته〽️
✅️بهترین پارکینگ و انباری بدون مزاحم〽️
✅️طراحی پارکینگ میهمان برای شما عزیزان〽️
✅️واحد های موجود از 52متر تا 100 متر〽️
✅️تک خواب و 2خواب〽️
✅️بهترین موقعیت جهت سرمایه گذاری و سکونت〽️
✅️قابلیت رهن تا یک میلیارد بر عهده ما〽️
✅️دریافت وام منزل از سازنده تا سقف یک میلیارد بدون ضامن〽️
✅️با ویو ابدی طهران بدون مشرف〽️
________بارمان نماد بیزینس ملکی در تهران________
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.