تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متری / خ سلامت / 450رهن / خوش نقشه

84متری / خ سلامت / 450رهن / خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬214٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❤﷽❤️
❗❗❗لطفا با دقت بخوانید❗❗❗
☑️قیمت کل ملک 4050 میلیارد تومان☑️
✨ قیمت هر متر طبق عرف املاک 48میلیون✨
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
⭐محله آرام
⭐⭐ام دی اف
⭐⭐⭐نورگیر فوق العاده
⭐⭐⭐⭐سالن مربع
⭐⭐⭐⭐⭐اتاق های بزرگ
✅1100 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط :1 فرزند زیر 20 سال
✅1200 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط : 2 فرزند زیر 20 سال
✅960میلیون وام زوجین بدون ضامن✅
✅560میلیون وام فردی بدون ضامن✅
✅قابلیت600تا700میلیون رهن✅
✖️➕➖➗
قیمت کل ملک(4050) - رهن(650) - وام زوجین(960) = نقدینگی شما(2440)میلیون
➗➖➕✖️
️کارشناس منطقه️
امیرمحمد اکرامیان