تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متری/خام/آسانسور کارتی/پارکینگ سندی

84متری/خام/آسانسور کارتی/پارکینگ سندی

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
84
ساخت
1400
قیمت کل
1٬030٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬261٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری،املاک مهدی یار بروزترین و قوی ترین فایلینگ منطقه⚜️

_______________________________________________

⚜️ آپارتمان 84 متری خام
⚜️ طبقه چهارم
⚜️ دارای 2 خواب
⚜️ نگهبانی 24 ساعته
⚜️ آسانسور کارتی
⚜️ 6 متر انباری سندی
⚜️ 28 متر پارکینگ سندی
⚜️ دارای بالکن
⚜️ کف سرامیک
⚜️ پنجره UPVC
⚜️ نورگیر و ویو عالی
⚜️ خوش ساخت و خوش نقشه
⚜️ همسایگان خوب
⚜️ دسترسی راحت به مسیرها و مراکز رفاهی،تفریحی..
⚜️ مکانی آرام و امن جهت سکونت
⚜️ دارای سند 5 برگی قابل استعلام (سه جانبه)

_______________________________________________

آدرس: هشتگرد جدید(مهستان)،فاز هفت بلوار امام رضا(ع),بالاتر از خیابان سرزمین،املاک مهدی یار

ارائه فایل های مشابه نزدیک به بودجه و سلیقه شما

بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل،پاسخگویی تا 12 شب

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.

مشاور شما:خانم شاد