تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر 2 خواب« شمس آباد، ریحانی جنوبی»

85 متر 2 خواب« شمس آباد، ریحانی جنوبی»

2 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
13٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
160٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
««««««««« املاک بزرگ ماکان »»»»»»»»
⬛⬛⬛ بزرگترین املاک منطقه
آدرس املاک::: ضلع جنوب شرقی میدان هروی

واحد نوساز
10 درصد سند ک از مبلغ کسر می گردد
مشاعات بی نهایت عالی
سرایدار مقیم
بازدید با هماهنگی
سازه از سازنده بنام
نور و نقشه بی نظیر
با هر تماس حداقل 5 فایل مشابه با بودجه شما
مشاور شما رضایی