تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر 2 خواب جنت آباد جنوبی تخفیف ویژه زیر قیمت

85 متر 2 خواب جنت آباد جنوبی تخفیف ویژه زیر قیمت

10 ماه پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
85
ساخت
1389
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
9٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
111٬176٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
� فرصتی کم نظیر برای خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی

مشخصات ملک:
▫️ متراژ: 85 متر
▫️ 2 خواب استاندارد
▫️ طبقه اول
▫️ دارای آسانسور، انباری و بالکن
▫️ بدون پارکینگ

موقعیت مکانی:
واقع در محدوده ای آرام و خوش دسترس در جنت آباد جنوبی با دسترسی سریع به مراکز خرید، ایستگاه مترو، خطوط اتوبوس و اتوبان های اصلی تهران.

مزایا:
✔️ مناسب سکونت یا سرمایه گذاری
✔️ نورگیر عالی و نقشه مهندسی
✔️ سند آماده انتقال
✔️ قیمت پیشنهادی زیر نرخ منطقه

⚠️ فروش فوری — فرصت محدود برای خریداران واقعی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید:
امیر تهرانی