تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر بالای کاج

85 متر بالای کاج

2 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
11٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
138٬823٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
گروه مهندسین و مشاورین املاک A.S.P
___________________________________

⚜️مناسب سرمایه گذاری⚜️

✅فایل100 %شخصی
85 متر 2 خواب
1خواب بصورت کلوزت روم
5طبقه تک واحدی
طبقه یک و نیم
پارکینگ انباری بالکن قابل چیدمان
مشاعات تمیز
واحد فول بازسازی و دیزاین با بهترین متریال روز
سند تک برگ آماده انتقال

دسترسی ایده آل به بزرگراه ها و مراکز خرید
ارائه دهنده فایل های به قیمت منطقه
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

مشاور شما :متولی

___________________________________
آدرس:سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج -بالاتر از خیابان عبقری -پلاک 167