تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر/تندرستی شهید قدیمی/فول امکانات

85 متر/تندرستی شهید قدیمی/فول امکانات

1 سال پیش در فردیس

متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
2٬975٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️مشاورین املاک امیران⚜️

⚜️دراشفته ترین بازار ملک از مالک فروشنده خرید کنید⚜️

تو این متراژ نوساز محدود میباشد✅
واحد خام میباشد✅
✨85 متر فوق العاده دلباز (هم سود،هم سکونت)
⚫سالن پرده خور/نقشه متفاوت وخوش چیدمان
✔️نور مناسب پشت به نما اما پنجره خور
✔️کلا 8 واحد
✔️خواب های بزرگ و کاربردی
✔️کمد دیواری بزرگ و جادار
⚫بهترین پارکینگ و انباری و آسانسور
✔️لوکیشن کوچه پارک تندرستی
⚫دسترسی عالی و هرچیزی که فکرشو بکنید....
+توضیحات شنیدنی (لطفا تماس بگیرید)
✔️نما رومی و مشاعات سنگ
# درصورت درخواست تصاویر کامل ارسال میگردد....
بازدید با هماهنگی
_______________________________________________

⚫جهت معرفی وتوضیحات تکمیلی فایل های مشابه لطفا تماس حاصل فرمایید :

کارشناس تخصصی خرید و فروش در منطقه :

مبین فروزش