ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
85 متر / دو خوابه / جنت آباد
85 متر / دو خوابه / جنت آباد
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
8٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬823٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
به نام خداوند رنگین کمان
⚜️فروش فوری به دلیل مهاجرت
⚜️مالک منعطف و فروشنده
⚜️زیر قیمت کل منطقه
⚜️واحدی منحصر به فرد و سرشار از ذوق و سلیقه
⚜️واحدی بی عیب و نقص و بسیار خوش نقشه
⚜️دو خواب بزرگ و کاربردی
⚜️نور و نقشه استثنایی
⚜️لوکیشنی دنج و فرعی مناسب سکونتی بدون دغدغه
⚜️در یکی از مشجرترین و بی نقص ترین کوچه منطقه صاحب خانه شوید
⚜️بازدید محدود و با پرداختی مناسب
⚜️مشاور شما در مسیر رسیدن به ملک رویاییتان ، واشقانی
⚜️گروه ساختمانی آرتا بهترین ها را برای شما میخواهد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت