تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر سازمان برنامه مرکزی نگین بلوار فردوس

85 متر سازمان برنامه مرکزی نگین بلوار فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1394
قیمت کل
9٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
5
فوری فوری

مناسب سرمایه گذاری و سکونت

کلا 10 واحد
زیر 8 سال

نما و مشاعات تراورتن درجه 1

سالن پرده خور قدی

بدون 1 سانت پرتی

آشپزخانه بزرگ مخصوص کد بانو

بهترین طبقه

غرق در نور

خرید : بازدهی بالا تضمینی

فول امکانات

گروه بزرگ املاک بارمان
شعبه《1》

مشاور
علی ملکی