تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر/ نوساز/ نگین مجلل شهران

85 متر/ نوساز/ نگین مجلل شهران

2 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
10٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
128٬235٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ قابل توجه افراد سخت پسند ⚜️

✔️ لوکس ترین 85 متری منطقه
✔️ فول امکانات سوپر لاکچری
✔️ واحد تماما خطی و رو به نما
✔️ سالن پرده خور قابل چیدمان
✔️ بدون اغراق نقشه بدون مشابه
✔️ متریال برند در سطح منطقه یک
✔️ لوکیشن اعیانی با بهترین دسترسی

:: نیما یادگار ::