تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متری با پارکینگ محله 8

85 متری با پارکینگ محله 8

2 سال پیش در قم

متراژ
85
ساخت
1397
قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬352٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✳️ به نام آنکه هر آنچه که داریم از اوست

✳️ به سلام

✳️ نوروز و فصل بهارتون مبارک

⚜️ واحد 85 متری دو خواب
⚜️ محدود محله 8
⚜️ موقعیت عالی / نوسازترین محله پردیسان
⚜️ پارکینگ مسقف
⚜️ مجتمع برند / بدون بدهی به تعاونی
⚜️ تخلیه فوری
⚜️ مجتمع نوساز ، شکیل
⚜️ محیطی آرام و آینده ی عالی
⚜️ قابلیت رهن تا 300 تومن
⚜️ با 1600 صاحب خانه دو خواب نو ساز شود
⚜️ تنها با هزینه واحد تک خواب ، یک واحد دو خواب خریداری کنید .

◀️ اعتماد شما سرمایه ماست ▶️

◀️ اطمینان را در کنار ما احساس کنید ▶️

__________________________________________

✴️ کارشناس فروش منطقه : آقای رسولی

✴️ آدرس دفتر : استقلال 2 جنب مسجد ، املاک مهربان

_____________________________________________

✅️ موارد مشابه موجود است

✅️ 89 متری / فول امکانات / محله 8 / قیمت 2100

✅️66متری تکخواب/محله 8/فوق العاده تمیز/قیمت1600