تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متری/خوش نقشه

85 متری/خوش نقشه

2 سال پیش در دورود

متراژ
85
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬294٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️سلام خدمت همراهان عزیز دپارتمان جاکار⚜️
-------------------------------------------------------------------
✅️ آپارتمان 85 متری
✅️ سالن پرده خور
✅️ کف سرامیک، لوله کشی پکیج و...
✅️ خوش نقشه با متریال عالی
✅️ کلید اول ، دو خوابه
✅️ دسترسی ها فوق العاده
✅️ موقعیت مکانی عالی
☑️قیمت مقطوع ، ☑️تخفیف ندارد
___________________________________________
☑️بازدید آزاد
☑️مشاور : افشار
☑️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید