تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متری / شمالی رو به نما /6 واحدی فردیس

85 متری / شمالی رو به نما /6 واحدی فردیس

1 سال پیش در فردیس

متراژ
85
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬465٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
تمام عکس ها متعلق به واحد می باشد

⭕️اعتماد شما + هنر ما ⭕️

دورود و عرض احترام خدمت شما
⭕️85 متر واحد
⭕️واقع در ((فلکه پنجم فردیس))
⭕️سرویس ها بازسازی شده
⭕️6 واحدی
⭕️پذیرایی خوش نقشه دارای قابلیت چیدمان چند گانه

⭕️منطقه ای عالی برای سرمایه گذاری
⭕️قابلیت رهن تا 400 میلیون تومان
⭕️ سند تک برگ و آماده انتقال با قابلیت اخذ وام 800 میلیون تومانی
میزان نقدینگی شما حدودا»یک میلیارد و دویست

کیان سوری