ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
85 متری فول/نما سنگ/سند تک برگ/فاز 1
85 متری فول/نما سنگ/سند تک برگ/فاز 1
1 سال پیش در هشتگرد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1395
قیمت کل
2٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬411٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️جنوبی و غرق در نور.
⚜️قابلیت رهن تا 300 میلیون تومان.
《تمامی مدارک تکمیل،قابل استعلام و آماده انتقال میباشد.》
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید.
⚜️املاک بزرگ صدری راد⚜️
《علیرضا مفتحی》
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت