تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر 2خواب فول امکانات فول بازسازی

85متر 2خواب فول امکانات فول بازسازی

1 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1387
قیمت کل
8٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬470٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
____________________[Mosayeb]________________

85متر آپارتمان
2خواب بسیار بزرگ
همراه با آسانسور
پارکینگ باکس
انباری 8 متری سندی
و بالکن قابل چیدمان
...................................................................... ..
سالن مربع
قابلیت دو دست چیدمان
بدون یک سانت فضای پرت

آشپزخانه بزرگ و کدبانو پسند
نورگیر مستقیم
پر کابینت

صفر تا صد بازسازی و دیزاین

اتاق خواب ها هر دو پرده خور و با قابلیت قرارگیری تخت کویین

پلان تفکیکی

بدون حتی یک تیغه دیوار مشترک

نما و مشاعات تمام سنگ گرانیت

واقع در دنج ترین و مشجر ترین فرعی
ملک تخلیه بازدید آزاد
مالک فروشنده واقعی
سند تک برگ شخصی
______________________________________________
مشاور تخصصی منطقه ؛ مصیب
______________________________________________