تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب85متر 3اتاقه موقعیت اداری بر خیابان انقلاب

85متر 3اتاقه موقعیت اداری بر خیابان انقلاب

6 روز پیش در عشرت آباد

متراژ
85
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,764,000 تومان
طبقه
2
با سلام و ارادت
فایل کاملا شخصی کلید موجود است
بهترین لوکیشن جهت استفاده کاربری اداری
چهار طبقه دو واحدی طبقه دوم
85متر 3 اتاقه بازسازی نشده
فروشنده واقعی زیر قیمت منطقه
مشاور تخصصی کلنگی و فروش
محمدی املاک دی