تائید

85متر اداری کیمیا/پزشکی/وکلا

2 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
21٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
250٬588٬000 تومان
طبقه
4
✔لوکیشن اندرزگو بلوار کاوه
✔مجتمع اداری کیمیا
✔مناسب پزشکان محترم ویا وکلای محترم
✔طبقه 4
✔هرطبقه 4 واحد
✔2لاین آسانسور زیبا وشیشه ای
✔لابی
✔آبنما
✔2اتاق مناسب
✔نور ونقشه عالی
✔ساختمان موقعیت اداری
✔تمام واحد ها فعال واداری میباشند

فرصت بازدید از این واحد را از دست ندهید
کلید دراختیار دارم

♻️امنیت وآسایش را با ما تجربه کنید

⭕واقفی_7139_953_0912

⚜هلدینگ بزرگ یوسفیان
سعادت آباد علامه شمالی روبرو بانک ملت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمدرضا واقفی09129537139