تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر شخصی ساز،فروش ویژه*شهرجدیدهشتگرد*

85متر شخصی ساز،فروش ویژه*شهرجدیدهشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
2٬167٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
■□■□■□■□■□■□■
       《 املاک امیر پاشا 》
■□■□■□■□□□■□■

●● آپارتمان شخصی ساز●●

(واحدهای خاص و با شرایط فروش خاص)

☆85 متر ، دو خواب ، نقشه قابل چیدمان
☆ پنجره های تمام قدی به همراه بالکن
☆دارای پارکینگ و انباری،آسانسور
☆نما به روز ساخته شده از سنگ رومی
☆ منطقه ایی با آب و هوای بینظیر
☆مشاعات بزرگ
☆4طبقه 4 واحدی
☆ساختمان ضدزلزله
☆جزوه سازه های برند شهر
☆ توضیحات پرداختی :
70 درصد پرداختی نقدی
20 درصد از مبلغ مانده در 2 مرحله تا اخر سال
10 درصد بابت سند کسر میشود

⚜️مشاور امور ملکی شما: صفری

✅️موارد مشابه موجود میباشد

ارائه ی فایل در تمامی مناطق شهرجدیدهشتگرد و حومه مناسب با سلیقه شما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید