تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر فول فقط 48ساعت 1330/پرند

85متر فول فقط 48ساعت 1330/پرند

1 سال پیش در پرند

متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
1٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬647٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
1️⃣بهترین وقت برای خرید همین الانه ولی تو انتخاب عجله نکن$!؟!؟

! مبلغ کل1330( قابلیت رهن 170 الی 200 در صورت کسری بودجه
__________________________________________
✅پرند فاز 6 شمال
✅مرتفع ترین پروژه در شهر پرند

ℹ️پارکینگ محوطه دارای گیت نگهبانیℹ️

✅85متر دوخواب ( نورپردازی کناف کاری کابینت کامل و....

✅تراس بزرگ و کاربردی

واحدت همینه میدونم خیلی وقته میگردی تماس بگیر بریم بازدید

منتظرم

__________________________________________

⚜️مدارک کامل و آماده تمامی استعلامات جهت انتقال 5 برگی⚜️

« اطلاعات کامل تر تماس بگیرید »
« مشاور تخصصی پروژه »

عادل