تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر/مینا غربی/پارکینگ سندی/غرق در نور

85متر/مینا غربی/پارکینگ سندی/غرق در نور

1 سال پیش در کرج

متراژ
85
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬529٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
سلام و احترام
85متر 2خواب
طبقه 4 از 4
کلا 8 واحد
جنوبی آفتاب غرق در نور
تجهیزات : کولر آبی /پکیج رادیات/ام دی اف / کمد دیواری
امکانات : پارکینگ سندی انباری سندی بالکن دارد
سند تک برگ
قابلیت 800 وام
قابلیت 250 تا 300 رهن
با 750 میلیون صاحب آپارتمان سند دار شوید
________________________________________
املاک عرشیا دارای مجوز رسمی از اتحادیه املاک
__________________________________________
                   ⚜️اعتماد المثنی ندارد⚜️    
   ⚜️    گروه مشاورین املاک عرشیا با فایلینگ قوی ⚜️
⚜️    آماده ارائه کلیه خدمات ملکی به مشتریان ارجمند ⚜️
    می باشد.
              از بازدید تا ثبت سند همراه شمائیم                     
                       مشاور شما خزائی
آدرس دفتر :مارلیک ،خیابان دکتر حسابی شمالی بعد از خیابان مینا
املاک عرشیا   با مدیریت جناب کریمی
     ⚜️    آدرس،تلفن و لوکیشن دفتر در گوگل ⚜️
⚜️ آماده همکاری با همکاران گرامی ⚜️
                    ⚜️ پربرکت باشید ⚜️