تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر نوساز روف گاردن گیشا

85متر نوساز روف گاردن گیشا

1 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
24٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
284٬705٬000 تومان
طبقه
3

⚜️مشاعات پتینه کاری شده

✔️قابلیت رهن تا 2/5 میلیارد✔️

⚜️لوکس ترین فایلهای منطقه از ما بخواهید⚜️
⚡️مشاور شما:عطا