تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر نوسازکوی فیروز/نصف راه/قطران/رسالت امیرکبیر

85متر نوسازکوی فیروز/نصف راه/قطران/رسالت امیرکبیر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
85
ساخت
1398
قیمت کل
3٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬058٬000 تومان
طبقه
1
هُوَ الرَّزَّاقُ
(این آخرین بازدید شماست)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کد ملک :3223
موقعیت : کوی فیروز
85 متر جنوبی با نور گیری عالی
خوش نقشه با پذیرایی بزرگ مناسب هر نوع چیدمان
سال ساخت 1398 / گذر4 متری
طبقه 1 از 4 / دو خواب/ هر طبقه سه واحد
⛔بدون دیوار مشترک⛔
کف پارکت / گرمایش پکیج / تراس
پارکینگ و انباری / آسانسور 6 نفره
تمامی نصبیات با متریال درجه 1
سند آزاد آماده انتقال / واحد تخلیه
قیمت کارشناسی شده/تخفیف نسبت به شرایط پرداخت
⚜️ خاک طلاست اگر آگاهانه انتخاب شود⚜️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
درصورت کمبود نقدینگی امکان اخذ وام تا یک میلیارد تومان و قابل واگذاری به رهن کامل تا400میلیون تومان
جهت هماهنگی و بازدید واحد و معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید.
فروش و رهن و اجاره املاک مسکونی و تجاری خود را به ما بسپارید.
⛔ از ارائه آدرس به صورت تلفنی معذوریم ⛔
✅شهر ملک امین✅
17 شهریور قدیم تقاطع لاله زار نبش کوی ملاعلی اکبر
کارشناس فروش: عارف حیدری