تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر6ساله 2خوابه طبقه5 لوکیشن تاپ

85متر6ساله 2خوابه طبقه5 لوکیشن تاپ

1 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1398
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
164٬705٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
مبلغ کل تنهاوتنها 14.000.000.000 میلیارد به شدت زیر زیر قیمت منطقه✔

در تاپ لوکیشن اعیان نشین و با بهترین دسترسی موجود وممکن منطقه✔

سند:تک برگ شخصی اماده برای انتقال به محضر✔

85متر بانقشه بسیار عالی و بدون حتی 1سانتی✔

طبقه5. با ویو بسیار عالی و با افتاب گیری مستقیم شمالی و جنوبی✔

2واحدی کم واحد. بدون دیوار مشترک(آرامش واحد عالی)✔

پارکینگ وانباری بزرگ سندی. تراس کاملاکاربردی وقابل چیدمان. اسانسور8نفره برند✔

سازه شخصی ساز بامتریال بسیار قوی بدون ریالی هزینه اضافه برای شما ✔

موردی بسیار مناسب جهت سرمایگذاری سودآور شما در منطقه1 و بدون تکرار با این قیمت✔

مشاور شما در تمامی امور ملکیتان امیرالهام بخش