85متری درخیابان سرزمین*وام و عرصه تسویه*غرق در نور
1 سال پیش در هشتگرد
کپی شد
قیمت کل
1٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬588٬000 تومان
✳️✳️✳️✳️یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری،املاک مهدی یار بروزترین و قوی ترین فایلینگ منطقه✳️✳️✳️✳️
☎️ مشاور شما : خانم شاد
‼️بازدید = 100% خرید
_______________________________________________
♻️ آپارتمان 85 متری شیک / ط4 / دوخواب
♻️ آسانسور / پارکینگ محوطه
♻️ وام و عرصه تسویه / نگهبانی 24 ساعته
♻️ واحد غرق در نور / مجتمع دارای امکانات رفاهی تفریحی
‼️سند 5 برگی‼️سه جانبه‼️قابلیت رهن تا 200 میلیون‼️
♻️ نزدیک به مراکز رفاهی و تجاری...
♻️ مسافت تا کرج 30 دقیقه
♻️ ده دقیقه فاصله تا مترو
♻️ لوکیشن ایده ال جهت سرمایه گذاری و سکونت
♻️ رهن بر عهده املاک
♻️ رهن واحد از مبلغ کل کسرگردیده.
♻️ از روز خرید تا روز سندهمراهتان هستیم.
♻️ استعلامات مدارک با حضور شما در مسکن مهر و شرکت عمران....
_______________________________________________
⭕ آدرس: هشتگرد جدید(مهستان)،فاز هفت بلوار امام رضا(ع),بالاتر از خیابان سرزمین،املاک مهدی یار.
⭕ ارائه فایل های مشابه نزدیک به بودجه و سلیقه شما.
⭕ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.
⭕ بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل،پاسخگویی تا12شب.