تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر / 2 خواب / سالن پرده خور / ویو ابدی

86 متر / 2 خواب / سالن پرده خور / ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1396
قیمت کل
10٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬697٬000 تومان
طبقه
3

لحظه ها را قدر بدانیم

♨️سرمایه گذاری مطمئن با سوددهی بالا در کوتاه مدت♨️

⭕️86متر 2خواب(1خواب مستر)

اطلاعات بیشتر=تماس

⚜️برای یک خرید ایده آل هرچه سریعتر تماس بگیرید⚜️

☎️کارشناس تخصصی منطقه : حسینی☎️