تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر 2خواب فول بازسازی شیک

86 متر 2خواب فول بازسازی شیک

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1390
قیمت کل
10٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
4
بنام تک نوازنده ی موسیقی هستی
☑️ 86 متری خوش نقشه و شیک در بهترین لوکیشن سوهانک
☑️مناسب برای خانواده
☑️2 پارکینگ،
☑️آسانسور دار
☑️بالکن
☑️یک خواب مستر
☑️موردی ارزنده و نادر در بازار ملک امروز
☑️مالک بسیار محترم و مهربان
☑️تخفیف جزیی پای قرارداد

این قیمت برای یک هفته می باشد
*برای اطلاع از فایلهای مناسب منطقه لطفا تماس بگیرید
مشاور امور ملکی شما در منطقه ی یک طهرون(شمرون)
اهورا فرخی