تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر دو خواب تمیز

86 متر دو خواب تمیز

2 سال پیش در قم

متراژ
86
ساخت
1391
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬139٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
4
سلام احمدی هستم مشاور و کارشناس شما

نشانی: 15خرداد، خ سعدی، نبش کوچه 9

سند 6 دونگ
2 خواب تمیز
بدون قناسی
هر خواب 12 متر نور دارد
سالن 25 متر
آشپزخانه 14 متر
پارکینگ و آسانسور
کاغذ دیواری بسیار تمیز و عالی
کولر آبی و گازی
کابینت ام دی اف

مجموعه املاک فیروزه با چهار شعبه فعال در سطح استان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر