تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر دوخوابه شهرک آتیه ،شیک و خوش نقشه

86 متر دوخوابه شهرک آتیه ،شیک و خوش نقشه

2 سال پیش در کرج

متراژ
86
ساخت
1402
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜⚜املاک نو اندیشان⚜⚜⚜
✴️عضو رسمی اتحادیه املاک ✴️
⚜رضایت و اعتماد شما اعتبار ماست⚜
⏪فروش واحد شما در سریع ترین زمان ممکن
⏪خرید برای شما با تنوع فایل بالا
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅86متر رو به نما * فوق العاده خوش نقشه و خوش نور *طبقه سوم

✅دوخواب * هر دو اتاق خواب پنجره خور

✅سالن پذیرایی چهار گوش

✅کابینت های

✅گاز رومیزی ،هود شیرآلات اهرمی درجه یک

✅مناسب سرمایه گذاری

✅واقع در شهرک آتیه

✅قابلیت رهن تا 350 میلیون

✅ساخت توسط سازنده بنام منطقه

✅مشاعات فوق شیک و بی نظیر

✅ساخت با بهترین متریال

✅واقع در زیبا ترین و شیک ترین ساختمان شهرک

امکانات :

✅پارکینگ اختصاصی در همکف * آسانسور تمام استیل * انباری

✅ سرمایش کولر آبی و گرمایش پکیج

✅آیفون تصویری

✅تاپ لوکیشن

✅نما سنگ با نور پردازی منحصر به فرد
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅با هر توان پرداختی صاحب خانه شوید
✅پیش فروش های معتبر و تضمینی در مناطق مختلف مشکین دشت
✅متراژ های مختلف
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✍جهت هماهنگی و اطلاع از فایلهای دیگر با ما در ارتباط باشید
قدمیان