تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر/فول امکانات/روبه آفتاب/پونک

86 متر/فول امکانات/روبه آفتاب/پونک

2 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬069٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
960 میلیون وام میگیره
840 میلیون رهن میره

86 متر ، 2 خواب
پارکینگ،انباری و بالکن
10 متر پاسیو مسقف
نقشه بینظیر ، مناسب هر نوع چیدمان
نما و مشاعات فوق العاده

فروشنده واقعی ، سند تک برگ آماده

باقری
اینستاگرام
amlak.saad
bagheri.home
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد