تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر نوساز / دو خواب نور مستقیم / 30 متری قاعم

86 متر نوساز / دو خواب نور مستقیم / 30 متری قاعم

1 سال پیش در قم

متراژ
86
ساخت
1402
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬069٬000 تومان
طبقه
1

✅️فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری
✅️فقط و فقط با 2/500 صاحب خانه شوید.در بهترین منطقه زنبیل آباد
30 متری قائم / مجتمع رویال پارک

✅️قیمت واحد 3/100 میباشد که :
✅️مبلغ 450 رهن مستاجر میباشد
و
✅️مبلغ 200 میلیون پای سند که از مبلغ کل کسر شده است
-------------------------------------------------------------
✅️کابینت هایگلس درجه یک
✅️کولر گازی / پکیج و رادیات
✅️دیذاین شده
✅️تجهیزات بروز و درجه یک
------------------------------------------------------------
سایت املاک دانا
مشاور املاک آقای بدری