تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر 2 خواب / 4 ساله /نما ترکیبی / سرمایه گذاری

86متر 2 خواب / 4 ساله /نما ترکیبی / سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1398
قیمت کل
8٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬883٬000 تومان
طبقه
4
با سلام و ادب

✅✅ زیر قیمت ترین واحد منطقه ✅✅

♦️♦️♦️♦️♦️مالک پول لازم♦️♦️♦️♦️♦️

♦️♦️♦️♦️♦️ فایل شخصی ♦️♦️♦️♦️♦️

⭕⭕ موقعیتی برای خرید زیر قیمت ⭕⭕

✅ واحدی بسیار خوش نقشه ✅

✅ 2 خواب استاندارد با کمد دیواری ✅

✅ پذیرایی مربع با قابلیت هر چیدمانی ✅

✅ بازدید این واحد = خرید شما ✅

✅ حداقل20درصد زیر قیمت ✅

✅ اطلاعات بیشترتماس ✅

✅ مشاورشما زند ✅