تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/2خ/شاهین شمالی/فول مشاعات/غرق نور

86متر/2خ/شاهین شمالی/فول مشاعات/غرق نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1400
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬767٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
9
تعجب نکن !!!

این آگهی کاملا واقعی میباشد

واحد کاملا شخصی و مالک منعطف

فرصت محدود و اولویت با اولین اعلام تایم جلسه میباشد

86متر
2خواب
طبقه5
2ساله
نما تراورتن
شوتینگ زباله
لابی
سالن اجتماعات مجهز

با این رنج قیمت واحد پیدا نمیکنی حتی مناطق ضعیف

امکان تهاتر با ماشین و ملک وجود دارد
مالک مبلغی نیاز دارن باید زودتر این واحد رو بفروشن برای همین این قیمت گذاشتن زود به فروش برسه فقط 15 روز مهلت دارن

700تومن3تومن در رهن
1سند کسر شد

مشاور شما برومند