تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/2خواب/10ساله/سرمایه گذاری

86متر/2خواب/10ساله/سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1393
قیمت کل
8٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
94٬186٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅️86متر دوخواب کاملا استاندارد
✅️دارای پارکینگ/انباری/آسانسور/بالکن
✅️کم سن و کم واحد
✅️سالن سراسر پرده خور روبه آفتاب
✅️نقشه بدون یک سانتی متر پرتی
✅️دسترسی به مترو،مراکز خرید،بزرگراه هاو..
✅️زیرقیمت منطقه مناسب سکونت و سرمایه گذاری
✅️سند تک برگ و آماده انتقال

✔️مشاور شما: نورانی