تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر+2خواب+2بالکن/ فول امکانات/ویودریاچه چیتگر

86متر+2خواب+2بالکن/ فول امکانات/ویودریاچه چیتگر

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1391
قیمت کل
6٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬511٬000 تومان
طبقه
3
⚜⚜⚜⚜دپارتمان بزرگ راما⚜⚜⚜⚜

✅آپارتمان 8️⃣6️⃣متری 2️⃣خواب

✅خرید اکازیون

✅خوش نقشه

✅غرق نور مستقیم

✅سالن پرده خور و قابل چیدمان

✅دسترسی عالی به امکانات تفریحی و رفاهی

✅دسترسی آسان به اتوبان خرازی و حکیم و آزادگان

✅فایل های زیر قیمت و مشابه در منطقه موجود

شهرک راه آهن/ دهکده المپیک / کوهک / آبشار تهران شهید باقری / هوانیروز/ شهرک یاس

مشاور ملکی شما در منطقه 22
ارادتمند شما خانم پزشکی