تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر*الهیه*خوش نقشه

86متر*الهیه*خوش نقشه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
86
ساخت
1402
قیمت کل
2٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬255٬000 تومان
طبقه
2
باسلام
* 86 متر
مهندس علیرضا داوری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مرکزتخصصی فروش وسرمایه گذاری انصاری