تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر با( امکانات هتل مجلل) جنت آباد مرکزی

86متر با( امکانات هتل مجلل) جنت آباد مرکزی

2 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1400
قیمت کل
12٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬697٬000 تومان
طبقه
2
اگر به دنبال لوکس نشینی و امنیت بالا هستید بازدید این واحد پیشنهاد می شود.. ‼️

86متر 2 خواب.... فول امکانات + تراس...

مهد کودک و اتاق بازی
هایپر مارکت، کافه، رستوران، جگرکی، لوکس فروشی و مغازه های دیگر....
2000 متر جاده سلامت، فضایی به سبک هلندی
لابی مجلل و مبله
لابی من
تیم حراست و حفاظت مقیم
سرایدار مقیم
تیم تاسیساتی مقیم
4لاین آسانسور باموتور sasi ایتالیا بابت هر بلوک
3 طبقه پارکینگ به همراه پارکینگ میهمان
تمامی فضاها مجهز به دوربین مدار بسته
سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت
سیستم اعلام و اطفاع حریق
در ضمن بعلت در خواست مالک عکسهای واحد گذاشته نشده و فقط از لابی و ورودی عکس گذاشتم...
واحد خطی رو به نما و ویو ابدی بدون مشرف
کف سنگ و کابینت های گلاس ترک
مشاور املاک
مجیدی