تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر سه خواب/ کیسون/زون/ طبقه آخر/تخلیه

86متر سه خواب/ کیسون/زون/ طبقه آخر/تخلیه

1 سال پیش در پرند

متراژ
86
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬953٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
4
باسلام

❗❗قیمت واحد کاسبیه❗❗

مالک فروشندست ( تخفیفم میگیرم ازش ) پس لطفا گوشیتو بردار تا

واحد سه خواب کیسون با 1050 بخرم برات رو رهنشم حساب کن ❗

««پایینتر از این نداریم تو بازار»»

واحد فقط نقاشی لازم داره ( فول امکانات ) قابلیت رهن تا 150 .200م

✅واحد از 900 به بالا موجوده ( فاز 0 تا 6 )
✅توضیحات کامل فقط تماس
«مشاور تخصصی»
عادل