تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/کلید نخورده/چسبیده به 16متری امیری

86متر/کلید نخورده/چسبیده به 16متری امیری

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1403
قیمت کل
5٬670٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬930٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
باسلام واحترام

86متر دو خوابه دو واحدی بهترین طبقه

پارکینگ سندی غیر مزاحم کابینت درجه یک

بدون هیچ پرتی گذر 10متری

مشاور شما جهانگیری