تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر/کلید نخورده/گوهردشت

86متر/کلید نخورده/گوهردشت

2 سال پیش در کرج

متراژ
86
ساخت
1402
قیمت کل
3٬766٬800٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬800٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
❇️ دپارتمان املاک حس نو ❇️
⚜️ با حس نو ، حسی نو تجربه کن⚜️
____________________________________
با سلام
آپارتمان 2 خواب 86 متری

✅یکی از خاص ترین پروژه های مسکونی کرج
✅لوکیشن بی نظیر
✅ساخت سازه طبق آخرین استانداردهای نظام مهندسی
✅نوساز و کلیدنخورده
✅سیستم سرمایش هم اسپلیت هم کولر آبی

◀️دارای وام 375 میلیونی
◀️زیر قیمت(قابل استعلام)

__________________________________
آدرس دفتر: فلکه اول گوهردشت،خیابان اول غربی(بلوار میرزایی پرور)-پلاک 66- ساختمان بارمان-طبقه دوم