تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر2خواب فول امکانات خوش نقشه

86متر2خواب فول امکانات خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1393
قیمت کل
6٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬651٬000 تومان
طبقه
4
دسترسی آسان به تمام مراکز
86متر2خواب فول امکانات
مناسب سرمایه گذاری وسکونت
با اولین بازدید صاحب خانه شوید
مشاور شما صابر***********
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

صابر رضایی کریمی

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد