تائید
فروش مسکونیآپارتمان86متر2خواب/ویو دریاچه/بازسازی برند/جنوبی/سندتک برگ

86متر2خواب/ویو دریاچه/بازسازی برند/جنوبی/سندتک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1388
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬744٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
❌️❌️❌️ فیلم عکس خود واحد میباشد ❌️❌️❌️

✔️✔️✔️زیر قیمت منطقه فروشنده واقعی

♦️86متر 2خواب
♦️طبقه اخر
♦️دسترسی عالی اتوبان ایران مال مراکز خرید
=================================

✅️پیج انیستا amlak_chitgar84
✅️مدیر فروش املاک
✅️برج های تعاونی و شخصی ساز
✅️ویلایی شخصی ساز
✅️فروش ملک یکجا کلید نخورده کلنگی تهاتر
✅️زمین مجوز دار
✅️دریاچه شهرک راه اهن کوهک هوانیروز
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیرکبیر

⚜ املاک بزرگ امیرکبیر با خدمات عالی مشتری جذب میکند ⚜