تائید
فروش مسکونیآپارتمان86مترآپارتمان جلالیه خطیب شهرک رازی رسالت اشکان

86مترآپارتمان جلالیه خطیب شهرک رازی رسالت اشکان

2 سال پیش در تبریز

متراژ
86
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬785٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬383٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
⚜️فروش آپارتمان واقع در جلالیه ⚜️
⭕کد ملک: 5022⭕
✅ 86 متر بدون پرتی فضا
✅شیک و ساخت لوکس
✅سازه مستحکم در منطقه
✅2خواب نور گیر مستقیم
✅ایفون تصویری
✅کمد کابینت
✅ این آخرین بازدید شماست
✅بهترین فرصت برای خرید خانه
✅نورگیری عالی
✅تک واحد جنوبی
⚜️ بانک تخصصی املاک امین⚜️
ارائه بهترین فایل های ملکی در تبریز و حومه
ارائه قرارداد سیستمی و کد رهگیری
ارائه موارد اکازیون برای مشارکت
انجام تمامی امورات مربوط به استحکام بنا
عدم خلافی _ اخذ سند و گواهی فروش
موارد بیشتر با رنج قیمت مشابه را در بانک املاک امین مشاهده نماید
⭕افکار امروز ما چراغ آینده شماست⭕
⭕آدرس دفتر :  رسالت کوی ولایت ⭕
⭕بانک تخصصی املاک امین⭕
⭕مشاور فروش: مهندس محمدیان⭕