تائید
فروش مسکونیآپارتمان87 متر دوخواب / باغ فیض / فول امکانات

87 متر دوخواب / باغ فیض / فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1389
قیمت کل
7٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬080٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✔️فرصتی نایاب و تکرار نشدنی

⚡️⚡️خریدی زیر قیمت و به صرفه ⚡️⚡️

_________________________________________________
87 متر دوخواب
فول کامل
نقشه بی نظیر و عالی
لوکیشن بی نظیر
روبه آفتاب و پرده خور
دسترسی بسیار راحت به اشرفی و اتوبان همت
لوکیشن بی نظیر
_________________________________________________
تماس = توضیحات بیشتر
✅️اعتماد شما اعتبار ماست✅️
#️⃣مشاور شما در امر خرید و فروش #️⃣
رفیعی