تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب87 متر /سنداداری/رونیکاپلاس اشرفی

87 متر /سنداداری/رونیکاپلاس اشرفی

1 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
24٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
275٬862٬000 تومان
طبقه
7
سند اداری
دارد
⭐به نام خداوند بخشنده و مهربان ⭐

حراج یک شاهکار
بهترین فرصت برای سرمایه گذاری

4 میلیارد زیر قیمت

✔پارکینگ مهمان
✔11 لاین آسانسور
✔سیستم هوشمند BMS
✔سالن GYM
✔مهدکودک
✔روف گاردن ویو 360 درجه
✔سکوریتی 24 ساعته
✔3 سالن کنفرانس
✔سالن آمفی تئاتر 180 نفر

❗فقط و فقط برای یک هفته ❗