تائید
فروش مسکونیآپارتمان87 متر صنعت چهارم

87 متر صنعت چهارم

1 سال پیش در قدس

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
4٬263٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
❌️قیمت فوق العاده مناسب❌️
بدون واسطه خرید بفرمائید

فایل 100 درصد شخصی

شهرقدس الهیه نبش کوچه پدر