تائید
فروش مسکونیآپارتمان87 متر فروش سند دار

87 متر فروش سند دار

1 سال پیش در فردیس

متراژ
87
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬091٬000 تومان
طبقه
4
...................
87 متر 2 خوابه

مشاور شما مهسا محمدی
فایلهای مختلف با هر بودجه شما موجود می باشد لطفاً تماس بگیرید