تائید
فروش مسکونیآپارتمان87 متر/ قیطریه / 2 قدمی پارک / نیمه فرنیش

87 متر/ قیطریه / 2 قدمی پارک / نیمه فرنیش

2 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1396
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬931٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
اخرین فرصت برای خانه دار شدن با قیمت پارسال

آپارتمان 87 متر

پلان مهندسی ساخت هنرمندانه

سالن پرده خور سر تاسر

2 خواب بزرگ دارای کمد دیواری فراوان

هر خواب دارای پنجره میباشد

................. دارای کلیه امکانات ......................

پارکینگ سندی بدون مزاحم

آسانسور 8 نفره با قابلیت حمل بار

انباری 3 متری قفسه بندی شده

گرمایش سرمایش داکت اسپیلت

آشپز خانه نیمه فرنیش

...................... بهترین دسترسی ....................

مالک پول لازم فروشنده واقعی

سند شخصی بدون ریشه

فایل به قیمت رسیده مناسب برای مصرف کننده

و سرمایه گذاران محترم

از معامله تا سند کنارتان هستیم

کار گزار کلیه امور ملکی و مستقلات

.................... مهندس امیری .........................